کاربر میهمان - ورود اعضاء44.192.94.177
تعداد دفعات بازدید : 2002 تاریخ : 1391/8/18 ماخذ : 1
ملاقات نماینده سوادکوه و شهردار پل سفید با وزیر راه و شهرسازی.(عکس)


عصر روز دوشنبه به تاریخ 15/8/91 رأس ساعت 9 شب تعدادی از مقامات شهرستانهای حوزه انتخابیه سوادکوه و قائم شهر و جویبار بهمراه آقای دکتر سید هادی حسینی نماینده محترم حوزه انتخابیه با وزیر محترم راه و شهرسازی ملاقات کردند. در پی این دیدار که بخشی از مشکلات و نارسایی ها در حوزه راه و شهرسازی توسط فرمانداران قائم شهر و جویبار و شهردار پل سفید مطرح شد که دستور مساعدت فوری و مورد بررسی بیشتر و جدی قرار گرفت.

در حوزه شهرستان سوادکوه بخصوص شهر پل سفید موضوع احداث باند دوم مسیر رفت به سمت تهران مورد مداقه و بررسی قرار گرفت و شهرداری با ارائه طرح مناسب حسب دستور قبلی وزیر از مقام محترم وزیر دستور جدید اخذ نمود ،همچنین تأمین اعتبار جهت رفع مشکل گره های ترافیکی طول محور در حد فاصل پل طالع تا آزادمهر( داخل حریم مصوب شهر) و تأمین اعتبار جهت تکمیل پروژه محور خطیرکوه ، تامین اعتبار جهت پرداخت اراضی واقع در طرح چهار بانده و همچنین تأمین اعتبار مورد نیاز جهت مسکن مهر شهر شیرگاه نیز بطور جد دستور وزیر صادر و مقرر شد با پیگیری دستگاه های ذیربط نسبت به انجام آن اهتمام لازم بعمل آید.

شهرداری و شورای اسلامی شهر پل سفید از زحمات بی دریغ هر دو نماینده محترم و پیگیری در خصوص اینگونه اقدامات نهایت سپاس و قدردانی را دارد.

 

روابط عمومی شهرداری پل سفید

 


نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستان

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 

طراحی واجرا توسط تحلیل گران آمارد